تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
چسب LOXEAL 43S

چسب LOXEAL 43S

امتیاز

چسب Loxeal 43S جزو چسب های سیانواکریلات یا چسب های صنعتی فوری میباشد.

چسب Loxeal 43S جهت چسباندن انواع پلاستیک ها و لاستیک ها از جمله لاستیک های حاوی EPDM و انواع الاستومرها مناسب می باشد.

لاکسیل ۴۳S تحمل حرارتی ۱۲۰ درجه سانتیگراد را دارا می باشد.چسب لاکسیل ۴۳ اس به صورت کوتاه مدت تحمل حراراتی ۱۵۰ درجه سانتیگراد را دارا می باشد.

زمان خشک شدن چسب لاکسیل۴۳ بین ۱۵ تا ۲۰ ثانیه می باشد.

چسب لاکسیل ۴۳ برای اتصال مواد متخلخلی نظیر چوب، چرم ،کاغذ، و پارچه نیز مناسب می باشد.  

Loxeal 43S  برای تعمیرات سریع، مونتاژو اسمبل کردن قطعات و انواع تعمیرات ظریف نیز مناسب می باشد.

محصولات LOXEAL ساخت کشور ایتالیا می باشد و در صنایع مختلفی نظیر هوا فضا،پتروشیمی،صنایع پزشکی،صنایع نفت،خودروسازی و … استفاده می شود.

محصولات لاکسیل ایتالیا جزو محصولات بسیار پرمصرف می باشد.محصولات لوکسیل جزو محصولات بسیار باکیفیت و بی رقیب در صنایع مختلف می باشد.شرکت LOXEAL در شاخه های صنعتی متنوعی فعالیت می کند.

چسب قطره ای یا سیانوآکریلات در سال ۱۹۴۲ توسط دکتر هری کور کشف شد. اما با اینکه چنان کشفی دارای پتانسیل تجاری بود، دکتر کوور آن فرمول را به طور کامل کنار گذاشت.

چند  سال بعد و در سال ۱۹۵۱، دکتر کوور و همکارش در حالی که برای شرکت Eastman Kodak به عنوان محقق بر روی ساخت پلیمرهای آکریلاتی مقاوم در برابر حرارت برای ساخت سایه بان هواپیمای جت کار می کردند، سیانوآکریلات ها را دوباره کشف کردند.

مطلب پیشنهادی  چسب لاکسیل LOXEAL 23

این بار دکتر کوور به پتانسیل بالای سیانوآکریلات ها به عنوان محصولی که به سرعت به انواع مواد می چسبید پی برد. چسب قطره ای در نهایت در سال ۱۹۵۸ توسط شرکت Eastman Kodak به بازار عرضه شد.
چسب فوری لکسیل به سطح غیر حساس بوده و برای موادی که به سختی پیوند می خورند ، سطوح پر منفذ مانند چوب ، کاغذ ، چرم و پارچه بسیار کاربردی می باشد.

 لاکسیل شرکتی مهندسی و فنی می باشد که سابقه ای ۴۰ ساله در تولید چسب های صنعتی از جمله چسبهای یووی و آناروبیک و سیانواکریلات را در کشور ایتالیا دارا می باشد.

کیفیت محصولات لاکسیل ایتالیا و مسئولیت پذیری اینمجموعه در طول زمان منجر به تولید چسب های صنعتی دیگر نظیر چسب های غیر هوازی ،اپوکسی ،چسب های سیانو اکریلات و دیگر محصولات تخصصی شده است.

این چسب معادل چسب لاکتایت ۴۰۱ می باشد.

محصولات تولیدی شرکت LOXEAL توسط تعداد کثیری از آزمایشگاه های معتبر در سراسر دنیا تست شده و با توجه به مقررات سخت گیرانه اروپا و آمریکا، تایید های لازم را در زمینه های مختلف از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است. محصولات لاکسیل تاییدیه اتحادیه اروپا و FDA  آمریکا را دارا می باشند.

تاییدیه های بهداشتی محصولات لاکسیل قابلیت استفاده از آنها را برای مصارف آب آشامیدنی فراهم نموده است.

اطلاعات فنی چسب Loxeal 43s

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی loxeal به سراسر کشور اعلام می دارد.

مطلب پیشنهادی  چسب لاکسیل LOXEAL 59-40

 

 

 

 

 https://www.taminsanatapadana.com/?p=7331

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا