تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
چسب آرالدیت 2014

چسب آرالدیت ARALDITE 2014

چسب آرالدیت ARALDITE 2014 مقاومتی بسیار بالا در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی ، آب و سایر مشتقات نفتی دارد.چسب ARALDITE 2014 دوجزئی بوده و از هاردنر و رزین تشکیل شده است.این محصول ارالدیت در دمای اتاق خشک می شود.ترکیبات به کار رفته در این محصول مقاومت بسیار چشمگیری در برابر ضربه و فشار ایجاد می نماید. چسب آرالدایت 2014 در صنایع به عنوان چسب GRP شناخته می شود.
ادامه مطلب
چسب آرالدیت 2015

چسب آرالدیت ۲۰۱۵ Araldite

آرالدیت 2015 چسبی دوجزئی است که از رزین و هاردنر تشکیل شده و مقاومت برشی و کششی بسیار بالایی در برابر فشار دارد.این چسب اپوکسی ، مقاومت حرارتی از منفی 60 تا مثبت 100 درجه سانتیگراد را داشته و قابلیت پر کردن گپهای تا 10 میلیمتر را در اتصالات GRP و SMC دارد.
ادامه مطلب
چسب آرلدیت 2011

چسب آرالدیت ۲۰۱۱ Araldite

چسب آرالدیت 2011 چسبی دوجزئی بر پایه اپوکسی با مقاومت بسیار بالا در برابر فشار و حرارت می باشد که قابلیت ایجاد چسبندگی بین متریال مختلف را دارد.زمان خشک شدن اولیه چسب ARALDITE 2011 حدود 7 ساعت و زمان خشک شدن نهایی آن در دمای اتاق حدود 10 ساعت می باشد.البته با افزایش دمای محیط ، می توان زمان خشک شدن این محصول را کاهش داد.نسبت ترکیب این چسب صنعتی بر اساس حجم یک به یک بوده و استفاده از آن به ابزار و تجهیزات خاص نیاز ندارد.
ادامه مطلب
Load More
بازگشت به بالا