تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
Loxeal 30-24

Loxeal 30-24

امتیاز

چسب لاکسیل ۲۴-۳۰

چسب Loxeal 30-24 مخصوص چسباندن شیشه به شیشه ،فلز ، چوب، سنگ و … می باشد. از چسب لاکسیل ۲۴-۳۰ می توان برای تعمیر ظروف کریستال و شیشه ای،لوازم الکترونیکی و… استفاده کرد.

از ویژگی های اصلی لاکسیل ۲۴-۳۰ می توان به خط چسب کاری شفاف،خشک شدن سریع و قدرت بالای چسبندگی اشاره کرد.چسب لاکسیل ۲۴-۳۰ در مجاورت اشعه یو-وی طی ۸ تا ۱۵ ثانیه خشک می شود.

بیشتر تولید کنندگان میز عسلی از این چسب ایتالیایی استفاده می کنند.

ویژگی منحصر به فرد Loxeal 30-24 خشک شدن تحت اشعه ماورای بنفش است.چسب لاکسیل یو وی در رو بسته بندی ۵۰ میل و ۲۵۰ میل ارائه می گردد. چسب یو وی برای خشک شدن اصولی به نور یو وی با طول موج بالای ۳۶۰ نانومتر نیاز دارد.

چسب لاکسیل ۲۴-۳۰ در برابر اکثر حلال های شیمیایی مقاوم است.برای خشک شدن چسب ۳۰۲۴ می توان از نور خورشید هم استفاده کرد ولی زمان خشک شدن چسب لاکسیل چند برابر می شود. از چسبLoxel 30-24 برای محو کردن ترک و سنگ خوردگی شیشه اتومبیل هم استفاده می شود. جهت چسباندن نگین های شیشه ای ، کریستال ، تزئینات شیشه ای ، انواع تندیس های شیشه ای و عکس های لمینیت شده پلکسی شفاف نیز از محصولات شرکت لاکسیل ایتالیا استفاده می شود. در ضمن امروزه چسب لاکسیل ۳۰-۲۴ به عنوان انتخاب اول برای ساخت ویترین مغازه های طلا فروشی و ساعت فروشی مبدل گشته است.چسب های یو وی برای جلوگیری از خشک شدن از زمان تولید تا رسیدن به دست مصرف کننده نهایی در بسته بندی های مشکی رنگ تولید می شوند تا نور خورشید یا نور یو وی باعث خشک شدن آن نگردد.

مطلب پیشنهادی  چسب loxeal 32

خرید چسب لاکسیل ۲۴-۳۰

فروش چسب لاکسیل ۲۴-۳۰

اطلاعات فنی چسب loxeal 30-24

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت لاکسیل ایتالیا به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=6831

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا