تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
چسب Loxeal 55-03

چسب loxeal 55-03

امتیاز

چسب لاکسیل ۰۳-۵۵

loxeal 55-03

چسب لاکسیل ۰۳-۵۵ یا  loxeal 55-03محصول شرکت صنعتی لاکسیل می باشد. لاکسیل ۵۵-۰۳ مخصوص قفل رزوه با قدرت قفل کنندگی متوسط می باشد.

چسب loxeal 5503 مناسب استفاده در قسمت هایی می باشد که پس از مدتی قصد باز کردن و دمونتاژ کردن قطعه مورد نظر را داشته باشیم.

Loxeal 55-03برای استفاده در رزوه هایی تا سایز ۳/۴ اینچ مناسب می باشد و استحکامی ایده آل ایجاد می کند.

لاکسیل مقاومت بسیار بالایی در برابر حلال ها دارد.مقاومت اصلی loxeal 55-03پس از۷ ساعت حاصل می شود.این محصول ساخت شرکت لاکسیل بوده و آبی رنگ می باشد.

پس از استفاده از چسب رزوه لاک ۵۵۰۳ در صورت نیاز برای جدا کردن قطعه باید از ابزارهای صنعتی استفاده کرد.

ویژگی اصلی لاکسیل ۰۳-۵۵ مقاومت بالا در برابر ارتعاشات و ضربه می باشد که از شل شدن پیچ و اتصالات رزوه ای جلوگیری به عمل می آورد.  Loxeal5503قابلیت اجرا بر روی انواع آلیاژها ازجمله آهن،فولاد،برنز،آلومینیوم،استیل و … را دارا می باشد.

لاکسیل ۵۵۰۳ از شل شدن پیچها در قطعاتی مانند پرس ها و پمپ ها و گیربکس ها جلوگیری می کند .

این چسب رزوه لاکسیل مصرف عمومی و صنعتی دارد.با توجه به نیاز همیشگی صنعت به تعمیر قطعات و تجهیزات و همچنین هزینه­ های بیش از حد تعویض قطعات، به کارگیری چسب­ های لاکسیل اجتناب ناپذیر می باشد.

چسب لاکسیل ۵۵۰۳ جزو چسب های آناروبیک می باشد.اصطلاحا به این چسب ها threaded lockers هم گفته می شود.

از ویژگی های منحصر به فرد چسب های قفل رزوه جلوگیری از زنگ زدگی رزوه ها در دراز مدت و همچنین جلوگیری از آسیب رسیدن به گام های رزوه می باشد.

مطلب پیشنهادی  اسپری لاکسیل LOXEAL 11

چسبهای آناروبیک جزو چسب های آکریلیک می باشند که امروزه جایگزین بسیاری از اتصالات مکانیکی شده است. چسب های قفل رزوه در سال ۱۹۵۰ میلادی به صورت آزمایشگاهی تولید و از سال ۱۹۹۵ رواج پیدا نمود است.

تک جرئی بودن،استفاده آسان،پخت سریع و مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا باعث رشد سریع استفاده از این چسب ها شده است.

چسب آناروبیک در غیاب اکسیژن و حضور فلزات تبدیل به انواع پلیمر های سخت و انعطاف پذیر می شود. واکنش قطعات مختلف در مجاورت چسب های آناروبیک یکسان نیست و با توجه به نوع آلیاژ متفاوت است.

لاکسیل شرکتی مهندسی و فنی می باشد که سابقه ای ۴۰ ساله در تولید چسب های مختلف صنعتی از جمله چسبهای یووی و آناروبیک را در کشور ایتالیا دارا می باشد.

کیفیت محصولات لاکسیل ایتالیا و مسئولیت پذیری این مجموعه در طول زمان منجر به تولید چسب های صنعتی دیگر نظیر چسب های غیر هوازی ، اپوکسی ،چسب های سیانو اکریلات و دیگر محصولات تخصصی شده است.

محصولات تولیدی شرکت LOXEAL توسط تعداد کثیری از آزمایشگاه های معتبر در سراسر دنیا تست شده و با توجه به مقررات سخت گیرانه اروپا و آمریکا، تایید های لازم را در زمینه های مختلف از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است. محصولات لاکسیل تاییدیه اتحادیه اروپا و FDA  آمریکا را دارا می باشند.

تاییدیه های بهداشتی محصولات لاکسیل قابلیت استفاده از آنها را برای مصارف آب آشامیدنی فراهم نموده است.

اطلاعات فنی چسب loxeal 55-03

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی loxeal به سراسر کشور اعلام می دارد.

مطلب پیشنهادی  Loxeal 31-10


https://www.taminsanatapadana.com/?p=7318

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا