محصولات تخصصی

فوم ضد حریق CP 620

هیلتی HILTI CP620
لطفا به این صفحه امتیاز بدهید

چسب هیلتی CP620

HILTI CP 620

فوم منبسط شونده هیلتی از محصولات تخصصی و صنعتی شرکت HILTI می باشد.فوم منبسط شونده آتش بند هیلتی یا HILTI CP620 درجه حرارت 250 درجه سانتیگراد را تحمل می کند.

زمان گیرایش هیلتی 620 یک دقیقه می باشد و بعد از گذشت این زمان امکان برش فوم خشک شده وجود دارد.این محصول شرکت هیلتی قرمز رنگ می باشد.

فوم آتش بند هیلتی CP620 برای درزگیری و پر کردن فواصلی که نیاز به تحمل درجه حرارت بالایی دارد کاربرد دارد.

در صنایع مختلف چسب هیلتی 620CP برای مصارف مختلفی به کار می رود.به عنوان مثال از کاربردهای اصلی CP 620 می توان در منافذ و کانال های عبور کابل به صورت تک رشته یا دسته ای و لوله های صنعتی با کاربرد حساس اشاره کرد.

هیلتی CP620 به آسانی قابل استفاده بوده و بعد از خشک شدن قابلیت رنگ پذیری هم دارد.

از فوم هیلتی می‌توان برای عایق کاری دیوار دو جداره هم استفاده کرد.

مقاومت عالی در برابر انتقال حرارت، سرعت بسیار بالا در اجرا‌ی پروژه، وزن بسیار کم، عدم نیاز به تعبیه اتصالات‌، یکنواخت بودن پس از اجرا بر روی سطوح، خاصیت چسبندگی بالا و قدرت جذب مطلوب، برای استفاده در ‌عایقکاری حرارتی و برودتی ساختمان‌ها از ویژگی های CP620 می باشد. 

پلی یورتان در اشکال مختلف مانند: فراورده‌های فوم، فیلم، الاستومرها، پودرها، مایعات و امولسیون‌ها قابل‌تولید هستند.

هیلتی شرکتی صنعتی و بین‌المللی می باشد که دفتر مرکزی آن در شهر لیختن‌اشتاین آلمان واقع شده است. رسالت و ماموریت اصلی شرکتHILTI، توسعه، تولید و افزایش بهره وری محصولات مربوط به ساخت و ساز، تعمیر و نگهداری صنعتی می باشد. هیلتی در بیش از 150 کشور دنیا به صورت مستقیم فعالیت دارد. مجموعه هیلتی در سراسر جهان، تکنولوژی‌های بسیار خاص ابداع می‌کند.

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت هیلتی به سراسر کشور اعلام می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *