رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
Shell Tellus S2 M68

Shell Tellus S2 M68

روغن شل تلوس اس ۲ ام۶۸

 

روغن Shell Tellus S2 M68 جزو روغن های هیدرولیک می باشد.

روغن هیدرولیک به روانکارهای صنعتی گفته می شود که علاوه بر نقش روانکاری، به عنوان واسطه برای انتقال قدرت نیزعمل می کنند. انتقال قدرت در این روغن ها، برخلاف انواع چرخ دنده ها، بصورت آزاد انجام نگرفته و ازطریق لوله ها و شیلنگ ها انجام می پذیرد. روغن صنعتی هیدرولیک در مقابل سایش و اکسیداسیون مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد.

مهمترین ویژگی های روغن هیدرولیک شامل موارد زیر می باشد:

  • مقاومت در برابر حرارت بالا و اکسیداسیون
  • مقاومت در برابر خوردگی و سایش
  • دارا بودن خاصیت خنک کنندگی
  • عدم ایجاد کف
  • خاصیت جداپذیری هوا و آب از روغن
  • جلوگیری از زنگ زدگی

شرکت رویال داچ شل (Royal Dutch Shell ) شرکتی هلندی و بریتانیایی است که دفتر مرکزی آن در شهر لاهه هلند واقع شده است. برخی از ادارات مهم شل در شهر لندن واقع است. این شرکت جزء چندشرکت اول نفت و گاز جهان است. فعالیت اصلی شرکت شل اکتشاف، استخراج، پالایش و توزیع محصولات نفتی است.

این شرکت همچنین در زمینه محصولات پتروشیمی و انرژی های تجدید شونده، مانند انرژی های بادی، خورشیدی و هیدروژنی فعالیت می‌کند.

روغن شل تلوس اس ۲ ام۶۸ توسط شرکت شل (shell) تولید می شود که ازسابقه بسیار قدرتمندی در زمینه تولید انواع روغن های صنعتی ، موتوری و گریس برخوردار است. روغن شل تلوس در گریدهای ۲۲ ، ۳۲ ، ۴۶ ، ۶۸ ، ۱۰۰ ، ۱۵۰ ، ۲۲۰ تولید می شود.

روغن هیدرولیک شل تلوس اس ۲ ام۶۸ پایه معدنی دارد و از مواد افزودنی استانداری بهره می گیرد. روغن Shell Tellus S2 M68 از مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و حرارت دارد.

اطلاعات فنی روغن Shell Tellus S2 M68

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت shell به سراسر ایران اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=5832

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا