رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
فوم ضد حریق CP 620

فوم ضد حریق CP 620

چسب هیلتی CP620

HILTI CP 620

فوم منبسط شونده هیلتی از محصولات تخصصی و صنعتی شرکت HILTI می باشد.فوم منبسط شونده آتش بند هیلتی یا HILTI CP620 درجه حرارت ۲۵۰ درجه سانتیگراد را تحمل می کند.

زمان گیرایش هیلتی ۶۲۰ یک دقیقه می باشد و بعد از گذشت این زمان امکان برش فوم خشک شده وجود دارد.این محصول شرکت هیلتی قرمز رنگ می باشد.

فوم آتش بند هیلتی CP620 برای درزگیری و پر کردن فواصلی که نیاز به تحمل درجه حرارت بالایی دارد کاربرد دارد.

در صنایع مختلف چسب هیلتی ۶۲۰CP برای مصارف مختلفی به کار می رود.به عنوان مثال از کاربردهای اصلی CP 620 می توان در منافذ و کانال های عبور کابل به صورت تک رشته یا دسته ای و لوله های صنعتی با کاربرد حساس اشاره کرد.

هیلتی CP620 به آسانی قابل استفاده بوده و بعد از خشک شدن قابلیت رنگ پذیری هم دارد.

از فوم هیلتی می‌توان برای عایق کاری دیوار دو جداره هم استفاده کرد.

مقاومت عالی در برابر انتقال حرارت، سرعت بسیار بالا در اجرا‌ی پروژه، وزن بسیار کم، عدم نیاز به تعبیه اتصالات‌، یکنواخت بودن پس از اجرا بر روی سطوح، خاصیت چسبندگی بالا و قدرت جذب مطلوب، برای استفاده در ‌عایقکاری حرارتی و برودتی ساختمان‌ها از ویژگی های CP620 می باشد. 

پلی یورتان در اشکال مختلف مانند: فراورده‌های فوم، فیلم، الاستومرها، پودرها، مایعات و امولسیون‌ها قابل‌تولید هستند.

هیلتی شرکتی صنعتی و بین‌المللی می باشد که دفتر مرکزی آن در شهر لیختن‌اشتاین آلمان واقع شده است. رسالت و ماموریت اصلی شرکتHILTI، توسعه، تولید و افزایش بهره وری محصولات مربوط به ساخت و ساز، تعمیر و نگهداری صنعتی می باشد. هیلتی در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا به صورت مستقیم فعالیت دارد. مجموعه هیلتی در سراسر جهان، تکنولوژی‌های بسیار خاص ابداع می‌کند.

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت هیلتی به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7357

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا