رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
گریس Shell Alvania EP00

گریس Shell alvania EP00

گریس شل آلوانیا ای پی ۰۰

گریس شل آلوانیا ای پی ۰۰ مناسب جهت روانکاری یاتاقان ها و بلبرینگ های تحت فشار می باشد.گریس Shell alvania EP00 به صورت نیمه مایع می باشد.گریس شل آلوانیا ترکیب روغن های معدنی ویسکوزیته بالا و غلیظ کننده صابونی بدون سرب می باشد. گریس شل آلوانیا ای پی ۰۰ برای روانکاری در صنایع سبک و سنگین علی الخصوص در فشار های بالا می باشد.گریس shell الوانیا قهوه ای رنگ می باشد و تحمل حرارتی ۲۱۰ درجه سانتیگراد را دارد.

گریس های شل آلوانیا برای روانکاری در صنایع مختلف از جمله کارخانه فولاد،ذوب آهن و … به کار می رود.

در انتخاب گریس صنعتی مناسب باید به نکاتی مانند دمای عملیات ماشین آلات،میزان رطوبت محیط،سرعت ،تغییرات درجه حرارت،قابلیت جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی،عمر مفید گریس و…توجه کرد.باید به این نکته هم توجه کرد روانکاری با گریس دارای مزایای زیادی نسبت به روانکاری با روغن است که از این مزایا می توان به سادگی طراحی سیستم روانکاری،آب بندی دستگاه ها، کاهش نشتی و چکه کردن روانکار،بهینه سازی چسبندگی روانکار،به قطعات ، در شرایط دما و فشار بالا،سهولت مصرفی و کاهش دفعات روانکاری و غیره را نام برد.گریس های شل آلوانیا ای پی با نام جدید شل آلوانیا ال اف یا shell alvania LF به بازار عرضه می گردند.شرکت نفتی رویال داچ( شِل) شرکت نفت ، گاز و تولید کننده روغن صنعتی و گریس است. دفاتر مرکزی این شرکت در شهرهای بزرگی همچون لاهه و لندن دایر می باشد.

خرید گریس شل shell

فروش گریس شل shell

نماینده شل shell

 

اطلاعات فنی گریس Shell alvania EP00

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت شل به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=5840

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا