رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
چسب Loxeal 70-14

چسب loxeal 70-14

لاکسیل۷۰۱۴

چسب لاکسیل ۷۰-۱۴

loxeal 70-14

چسب loxeal 70-14 یا لاکسیل ۷۰۱۴ محصول شرکت لاکسیل می باشد.

لاکسیل ۷۰-۱۴ مخصوص قفل رزوه با قدرت قفل کنندگی و نفوذپذیری بالا می باشد.چسبloxeal 7014 مناسب استفاده در قسمت هایی می باشد که قصد باز کردن و دمونتاژ کردن را نداشته باشیم .

 loxeal 70-14 برای استفاده در رزوه هایی تا سایز ۳/۴ اینچ مناسب می باشد و استحکامی مانند جوش ایجاد می کند.

لاکسیل مقاومت بسیار بالایی در برابر حلال ها دارد.مقاومت اصلی loxeal 70-14 پس از ۶ ساعت حاصل می شود.این محصول شرکت لاکسیل سبز رنگ می باشد.

پس از استفاده از لاکسیل در صورت نیاز برای جدا کردن قطعه باید از حرارت و ابزارهای صنعتی استفاده نمود.

ویژگی اصلی لاکسیل ۷۰-۱۴ مقاومت بسیار بالا در برابر ارتعاشات و ضربه و نفوذ پذیری بسیار بالا می باشد که از شل شدن پیچ و اتصالات رزوه ای جلوگیری به عمل می آورد.loxeal ۷۰-۱۴قابلیت اجرا بر روی انواع آلیاژها ازجمله آهن،فولاد،برنز،آلومینیوم،استیل و … را دارا می باشد.

چسب loxeal 7014 جزو چسب های آناروبیک می باشد.

اصطلاحا به این چسب ها threaded lockers هم گفته می شود. از ویژگی های منحصر بفرد چسب های قفل رزوه جلوگیری از زنگ زدگی رزوه ها در دراز مدت و همچنین جلوگیری از آسیب رسیدن به گام های رزوه می باشد.

چسبهای آناروبیک جزو چسب های آکریلیک می باشند که امروزه جایگزین بسیاری از اتصالات مکانیکی شده است. چسب های قفل رزوه در سال ۱۹۵۰ میلادی به صورت آزمایشگاهی تولید و از سال ۱۹۹۰ رواج پیدا نمود است. تک جرئی بودن،استفاده آسان،پخت سریع و مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا باعث رشد سریع استفاده از این چسب ها شده است.

مطلب پیشنهادی  چسب لاکتایت LOCTITE 262

چسب آناروبیک در غیاب اکسیژن و حضور فلزات تبدیل به انواع پلیمر های سخت و انعطاف پذیر می شود. واکنش قطعات مختلف در مجاورت چسب های آناروبیک یکسان نیست و با توجه به نوع آلیاژ متفاوت است.

لاکسیل شرکتی مهندسی و فنی می باشد که سابقه ای ۴۰ ساله در تولید چسب های صنعتی از جمله چسبهای یووی و آناروبیک را در کشور ایتالیا دارا می باشد.

کیفیت محصولات لاکسیل ایتالیا و مسئولیت پذیری این مجموعه در طول زمان منجر به تولید چسب های صنعتی دیگر نظیر چسب های غیر هوازی ، اپوکسی ،چسب های سیانو اکریلات و دیگر محصولات تخصصی شده است.

محصولات تولیدی شرکت LOXEAL توسط تعداد کثیری از آزمایشگاه های معتبر در سراسر دنیا تست شده و با توجه به مقررات سخت گیرانه اروپا و آمریکا، تایید های لازم را در زمینه های مختلف از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است. محصولات لاکسیل تاییدیه اتحادیه اروپا و FDA  آمریکا را دارا می باشند.

تاییدیه های بهداشتی محصولات لاکسیل قابلیت استفاده از آنها را برای مصارف آب آشامیدنی فراهم نموده است.

دیتاشیت loxeal 70-14

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی loxeal به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7328

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا