تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
چسب سیلیکونی ABZ

چسب سیلیکونی ABZ

امتیاز

ABZ SILICONE SEALANT 964

چسب سیلیکونی ای بی زد جزو پرفروش ترین چسبهای سیلیکونی در کشورمان می باشد.چسب سیلیکونی ABZ ساخت کشور کره می باشد.

ABZ SILICONE SEALANT 964 دارای ساختاری سیلیکونی بوده و می تواند فضاهای خالی پنجره، شیشه، آینه و … را چسبانده و درزگیری نماید.چسب درزگیر ABZ در برابر اشعه ماوارء بنفش مقاوم می باشد.

سیلیکون ABZ دارای مقاومت حرارتی ۲۰- تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد می باشد.این محصول شرکت ABZ در سه رنگ مشکی،سفید و شفاف تولید می گردد.

از چسب سیلیکونی ABZ برای چسباندن قطعات شیشه ای به یکدیگر،اجرای نمای کرتین وال،اجرای نمای استراکچرال، پرکردن ترک ها،پر کردن فواصل بین سطوح مثل فاصله بین صفحه کابینت و گاز رومیزی یا شیار دور سینک و … استفاده می شود.

چسب ABZ جزو مواد پلیمری محسوب می شود و در دسته ماده شیمیایی متیل یا فنیل قرار دارد.این سیلیکون جزو سیلیکون های خنثی یا نیوترال می باشد.

ویژگی چسب های سیلیکونی

معمولا از درزگیر های سیلیکونی یا همان چسب آکواریوم برای پوشش ترک،درز، حفره ها حاشیه سینک ظرف شویی،وان حمام ،آینه و برای بند کشی وآببندی کاشی نیز استفاده می شود و بسیار مهم است که بدانیم چطور باید از چسب آکواریوم درست استفاده کنیم تا آببندی و پوشش مناسبی انجام دهیم.البته ساخت آکواریوم های شیشه ای و ماکت ها نیز از دیگر موارد استفاده می باشد.

نحوه استفاده از چسب های سیلیکونی

قبل از استفاده از چسب آکواریوم سطح درز و اطراف آن را به خوبی پاک کنید تا هیچ گونه گرد و غبار یا رطوبتی باقی نماند.

برای این کار می توانید از بنزین یا مواد حلال دیگر استفاده کنید و سپس با پارچه خشک کاملا تمیز و عاری از رطوبت کنید.

مطلب پیشنهادی  چسب چیست؟

پس از ۲۰ دقیقه از درزگیر یا چسب سیلیکون استفاده کنید.معمولا چسب آکواریوم بعد از ۳۰ دقیقه کاملا سفت و محکم می شوند و حالت اصلی خود را به دست می آورند.

اگر از درز گیرها برای آب بندی می خواهید استفاده کنید قبلا از چسبندگی و آب بند بودن آن اطمینان حاصل کنید.معمولا روند خشک شدن درزگیرهای برای آب بندی ۲ تا ۳ روز طول می کشد.

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات شرکت ABZ کره به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=6868

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا