تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
Shell Cassida Fluid GL

Shell Cassida fluid GL

امتیاز

Shell Cassida fluid GL

روغن شل کاسیدا فلوید جی ال

این روغن از محصولات صنایع غذایی شرکت شل می باشد. Shell Cassida fluid GL روغن تمام سنتیتیک با قابلیت بسیار بالا می باشد.روغن شل کاسیدا فلوید جی ال برای نیازهای شرکت های صنایع غذایی تولید شده است.روانکاری گیربکس های بسته در صنایع غذایی از ویژگی های روغن  Shell Cassida fluid GL  می باشد.

جعبه دنده دستگاه های صنعتی حاوی انواع دنده های ساده ، حلزونی و مارپیچی هستند.جعبه دنده های صنعتی تحت فشار بالا و دماهای بالا کار می کنند.دنده ها در این شرایط به سرعت فرسوده شده و کارایی خود را از دست می دهند.برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دنده ها باید از روانکار مخصوص شرکت شل استفاده شود.یکی از ویژگی های روغن دنده Shell Cassida fluid GL مقاومت در برابر اکسیداسیون در دماهای بالا است.عدم حل شدن آب در روغن از ویژگی های دیگر روغن دنده صنعتی شل کاسیدا می باشد.روغن دنده صنعتی باید بتواند از دنده ها و یاتاقان ها در فشارهای بالا محافظت کند.از روغن دنده صنعتی شل در صنایعی نظیر نیروگاه ها، فولاد،ذوب آهن،سیمان،پتروشیمی و … استفاده می شود.

روغن Shell Cassida fluid GL،زمان و هزینه تعمیرات را کاهش داده و از متوقف شدن خط تولید جلوگیری به عمل می آورد.

از انواع روغن های دنده صنعتی می توان به روغن های دنده سنتتیک ،روغن های دنده مرکب، روغن های دنده EP و اشاره کرد.

گرید گرانروی روغن های R&O در AGMA با یک عدد تک رقمی از صفر تا شش تعریف می شود که معادل گرید گرانروی ISO از۳۲ تا۳۲۰ است.   روغن های دنده R&O برای دنده هایی با اندازه ها و سرعت های متنوع در رنج ۵F تا ۲۵۰F (15C تا ۱۲۱C) دارای کارآیی بسیار خوبی هستند.

مطلب پیشنهادی  Shell Corena V

ویژگی های روغنShell Cassida fluid GL:

پاک کنندگی دنده و یاتاقان، مقاومت در برابر دما و فشار بالا ، پایداری حرارتی و پایداری در برابر اکسیداسیون، محافظت دنده ها و یاتاقان ها در برابر سایش بیش از حد، محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی، خصوصاً برای فلزات زرد، خواص ضد کف

اطلاعات فنی روغن Shell Cassida fluid GL

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت شل به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=5377

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا