رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
چسب بوستیک ۱۷۸۲

چسب بوستیک ۱۷۸۲

چسب بوستیک ۱۷۸۲ چسبی بی رنگ و صنعتی می باشد که در صنایع مختلف از جمله نفت،گاز و پتروشیمی و صنایع مادر کاربرد دارد.

چسب bostik 1782 مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و مواد شیمیایی دارد و این امر چسب بوستیک را به انتخاب اول صنعتگران تبدیل کرده است.بوستیک ۱۷۸۲ برای ایجاد اتصال و چسباندن چوب ،آهن ،چرم،کتان،پی وی سی و سایر پلاستیک ها مناسب می باشد.

قبل از استفاده از این چسب،باید حتما محل اتصال از چربی و گرد و غبار عاری شود.

چسب بوستیک ۱۷۸۲ قابلیت تحمل حرارتی منفی ۴۰ تا مثبت ۸۰ درجه سانتیگراد را دارد.

شرکت بوستیک در سال ۱۸۸۹ به عنوان شرکت بوستون بلکینگ در ماساچوست تاسیس شد. در اواخر سال ۱۹۲۰ این شرکت پیشگام صنعت کفش در سه قاره گسترش یافت و بیش از هزار متخصص و شیمیدان در آن مشغول به کار بودند.

اتحادیه کفش ماشین ، شرکت بین المللی بود که ماشین آلات تولید را به صنایع کفش اختصاص می دهد، در سال ۱۹۲۹ شرکت بوستون بلکینگ را خریداری کرد. این شرکت در بیشتر قرن بیستم، بخش شیمیایی USM را به عنوان شرکت گسترش و تنوع بین المللی تبدیل کرد. این بخش بعدا به عنوان گروه شیمی بوستیک شناخته شد.

رشد از طریق کسب
در سال ۱۹۹۰، Bostik توسط Total، شرکت نفت و گاز فرانسه خریداری شد. مجموع Total Bostik را گسترش داد و با ادغام آن با وابستگان خود و از طریق خرید، بوستیک را به تدریج در میان بازیکنان پیشرو این صنعت آورد.

Bostik Findley در سال ۲۰۰۱ در نتیجه ادغام دو شرکت بزرگ نفت و گاز فرانسه، Total Fina و Elf Aquitaine و دو شرکت Bostik و Ato Findley تشکیل شد. در سال ۲۰۰۴، Bostik نام تجاری رسمی این شرکت شد.

اطلاعات فنی چسب BOSTIK 1782

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی بوستیک به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7249

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

بازگشت به بالا