در حال نمایش 6 نتیجه

گریس خوراکی مولی اسلیپ ARVANIA FM2

گریس MOLYSLIP ARVANIA FM2 مخصوص روانکاری تجهیزات صنایع غذایی و دارویی است.در صورت تماس این محصول مولی اسلیپ با مواد به کار رفته در این صنایع،مشکلی ایجاد نمی شود.گریس آروانیا FM2 دارای مقاومت حرارتی در بازه منفی 40 تا مثبت 150 درجه سانتیگراد است.

گریس کوپا اسلیپ مولی اسلیپ MOLYSLIP COPASLIP

گریس COPASLIP برای جلوگیری از گریپاژ یا قفل شدن اتصالات تحت فشار و دمای بالا استفاده می شود.این محصول شرکت MOLYSLIP مسی رنگ است و تحمل حرارتی منفی 40 تا مثبت 1100 درجه سانتیگراد را دارد.گریس آنتی سیز کوپا اسلیپ در بسته بندی های 500 گرمی در کشورمان موجود می باشد.

گریس مولی اسلیپ MOLYSLIP ALUMSLIP

گریس مولی اسلیپ آلوم اسلیپ محصولی آنتی سیز با پایه آلومینیوم است.این محصول MOLYSLIP از قفل شدن و گریپاژ قطعات و اتصالات تحت دما و فشار بالا جلوگیری می کند.ترکیبات خاص به کار رفته در گریس ALUMSLIP از آسیب رسیدن به رزوه ها جلوگیری می کند.این گریس نقره ای رنگ است و مقاومت حرارتی منفی 100 تا مثبت 650 درجه سانتیگراد را دارد.

گریس مولی اسلیپ MOLYSLIP HSB

گریس مولی اسلیپ HSB حاوی MOS2 می باشد.این محصول MOLYSLIP مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و سرعت های بالای دارد.گریس MOLYSLIP HSB مقاومت حرارتی منفی 30 تا مثبت 150 درجه سانتیگراد را دارد.این گریس در بسته بندی های 450 گرمی عرضه می شود.

گریس مولی اسلیپ MOLYSLIP MLG

گریس مولی اسلیپ MLG روانکار پایه لیتیوم با تحمل فشار بسیار بالا است.این محصول MOLYSLIP تحمل حرارتی منفی 30 تا مثبت 150 درجه سانتیگراد را دارد.گریس MOLYSLIP MLG در بسته بندی های 450 گرمی در کشورمان موجود می باشد.

گریس مولی اسلیپ MOLYSLIP OGL

گریس مولی اسلیپ OGL مخصوص روانکاری چرخ دنده ها با سیستم باز و تحت فشار و رطوبت بالا است.این محصول MOLYSLIP مقاومت حرارتی منفی 20 تا مثبت 200 درجه سانتیگراد را دارد.گریس MOLYSLIP OGL در بسته بندی های 450 گرمی در کشورمان موجود است.