رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
Shell Refrigeration Oil S2 FR-A 68

Shell Refrigeration Oil S2 FR-A 68

روغن شل S2 FR-A 68

روغن شل S2 FR-A 68 روغن کمپرسور سرمایشی می باشد. کمپرسور برودتی یا سرمایشی کمپرسورهایی هستند که با استفاده از گاز آمونیاک یا فرئون عملیات سرمایش را انجام می دهند.

نقطه ریزش و نقطه توده شدن روغن جزو مهم ترین ویژگی های روغن کمپرسور است. روغن Shell Refrigeration Oil S2 FR-A 68 سرمایشی ویسکوزیته خوبی در دمای پایین دارد و از ایجاد رسوب و لجن در سیستم جلوگیری به عمل می آورد.

روغن کمپرسور سرمایشی برای مصرف در کمپرسورهایی مناسب است که از گاز های خنک کننده R 134a, , R 404A ,R407C , R 23 ، R 507 و سایر ترکیبات خنک کننده HFC استفاده می کنند.

روغن شل S2 FR-A 68 روانکاری قطعات متحرک کمپرسور را به‌طریقی موثر انجام می دهد و این درحالی است که سایر روانکارهای معمول(روغن موتور) این ویژگی را ندارند.

تفاوت روغن کمپرسور و روغن معمولی

روغن کمپرسور با مبرد مخلوط می گردد.

روغن کمپرسور داخل مجراهای باریک خطوط سرمایش حرکت میکند.

روغن کمپرسور با سیم پیچ موتور مستقیما درتماس است.

روغن Shell Refrigeration Oil S2 FR-A 68 نام جدید این محصول شرکت شل می باشد.روغن شل کلاووس جی ۶۸ نام قدیم این محصول می باشد.

تاریخچه شرکت شل

رویال داچ شل (به انگلیسی: Royal Dutch Shell) (که معمولأ بنام شل شناخته می‌شود) شرکت نفت و گاز هلندیبریتانیایی است، که دفاتر مرکزی آن، در شهرهای لاهه، هلند و لندن، بریتانیا مستقر می‌باشند.[۲]

ریشه‌های تأسیس رویال داچ شل به سال ۱۸۹۰ بازمی‌گردد، که جین باپتیست آگوست کسلر و هنری دیتردینگ اقدام به تأسیس شرکت نفت رویال داچ در کشور هلند نمودند. بازوی بریتانیایی این شرکت نیز در سال ۱۸۹۷ توسط مارکوس ساموئل، در پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند راه‌اندازی شد.

مطلب پیشنهادی  روغن SUNISO SL68 اصلی

در سال ۱۹۰۷ در پی ادغام شرکت نفت رویال داچ و کمپانی شل، شرکت رویال داچ شل شکل گرفت. این شرکت امروزه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان بشمار می‌آید. شرکت شل در سال ۲۰۱۱ درآمدی بالغ بر ۴۷۰ میلیارد دلار کسب نمود و به‌عنوان دومین شرکت بزرگ جهان بر پایه میزان درآمد شناخته شد.[۳] این شرکت همچنین، یکی از شش کمپانی بزرگ نفتی جهان است، که با عنوان «سوپرمیجر» شناخته می‌شوند.

حوزه فعالیت‌های شرکت رویال داچ شل، کل زنجیرهٔ صنایع نفت و گاز را در بر می‌گیرد، از عملیات اکتشاف، توسعه و تولید نفت خام و گاز طبیعی، تا پالایش، انتقال و توزیع فراورده‌های نفتی، همچنین تولید محصولات پتروشیمی و مواد شیمیایی. این شرکت در دهه‌های اخیر، به زمینه تولید و توزیع برق نیز وارد شده و هم‌اکنون بزرگ‌ترین عرضه‌کننده انرژی‌های تجدیدپذیر در جهان بشمار می آید، که تولید و توزیع سوخت‌های زیستی، انرژی بادی، انرژی خورشیدی و هیدروژنی را در بر می‌گیرد.[۴]

رویال داچ شل دارای عملیات، در بیش از ۹۰ کشور جهان است و ۴۷ پالایشگاه را در مالکیت دارد. ظرفیت تولید نفت خام شرکت شل بطور متوسط معادل ۳٫۱ میلیون بشکه در روز است. این شرکت مالک شبکه گسترده‌ای از ۴۴٫۰۰۰ جایگاه پمپ بنزین در کشورهای مختلف جهان می‌باشد.[۵] بزرگترین شرکت تابعه رویال داچ شل، شرکت نفت شل است، که مدیریت دارایی‌های این شرکت در ایالات متحده آمریکا را بر عهده دارد. از سایر زیرمجموعه‌های شل، می‌توان به: شل کانادا، شل استرالیا، شل نیجریه، شل کمیکال، گسترا و شل پاکستان اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی  Aeroshell Fluid 31

بخشی از سهام رویال داچ شل، در بازارهای بورس لندن، بورس نیویورک و بورس یورونکست آمستردام معامله می‌شود.[۶] شرکت شل در تاریخ ۶ ژوئیه ۲۰۱۲ با ارزش بازار ۱۴۰٫۹ £ میلیارد پوند، به عنوان بزرگترین شرکت فعال در بورس لندن معرفی شد.

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%84_%D8%AF%D8%A7%DA%86_%D8%B4%D9%84

اطلاعات فنی روغن Shell Refrigeration Oil S2 FR-A 68

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت shell به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=6881

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا