رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
روغن SHELL TURBO T 100

روغن SHELL TURBO T 100

روغن شل SHELL TURBO T 100

روغن SHELL TURBO T 100

روغن توربین شل T100

روغن SHELL TURBO T 100 جزو محصولات صنعتی شرکت SHELL می باشد.

روغن شل SHELL TURBO T 100 با توجه به حساسیت بسیار بالای توربین ها به خالص‌ ترین و بهترین شکل ممکن تهیه می شود و از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

روغن SHELL TURBO T 100 نوعی روغن گردشی به حساب می‌آید که خواص و ویژگی‌های بسیار خاصی را دارد.

از مهم ترین وظایف روغن توربین شل T100 می توان به محافظت از زنگ‌زدگی و خوردگی،انتقال حرارت و خنک‌ کاری یاتاقان‌ ها،روانکاری یاتاقان ها،کوپلینگ ها،چرخ دنده ها و کاهش اکسیداسیون اشاره کرد.

بخش اعظم مشکلات به وجود آمده که سبب از کار افتادن توربین ها می‌ گردد، مربوط به روغن استفاده شده در توربین ها می باشد.

در نتیجه باید در انتخاب روغن توربین، بیشترین دقت و توجه را به کار گرفت تا مشکلات کمتری نظیر خوردگی و خرابی یاتاقان‌ها به واسطه به کار گیری روغن توربین نامناسب باعث متوقف شدن توربین ها و سایر تاسیسات نیروگاه ها نشود، زیرا در غیر اینصورت وقت و هزینه زیادی صرف تعمیر و راه‌اندازی مجدد و اورهال توربین ها خواهد شد.

روغن توربین SHELL TURBO T 100 تحمل دماهای بسیار بالا برای مدت زمان‌های طولانی را نیز دارد.

روغن پایه در روغن توربین SHELL TURBO T 100 جزو مرغوب‌ترین و با کیفیت ترین روغن‌های پایه می باشد.

یکی از مهم ترین مشخصات روغن‌ SHELL TURBO T 100 ویسکوزیته (گرانروی) خاص می‌باشد. روغن شل باید بر اساس نوع توربین مورد استفاده انتخاب شود تا ویسکوزیته مورد نظر را داشته باشد تا هم به راحتی قابلیت پمپاژ شدن داشته باشد و هم بتواند وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

روغن توربین شل SHELL TURBO T 100 عمر بالایی دارد اما در صورت اکسید شدن باید به سرعت تعویض گردد.

اکسیداسیون در زمان درگیر شدن روغن با آب در توربین های بخار اتفاق می افتد زیرا آب مقاومت روغن در برابر اکسید شدن را به شدت پایین می آورد و باعث زنگ زندگی و خوردگی قطعات توربین می گردد.

شرکت رویال داچ(ROYAL DUTCH SHELL)شرکتی هلندی و بریتانیایی است که دفتر مرکزی آن در شهر لاهه هلند واقع شده است. برخی از ادارات مهم شل در شهر لندن واقع است. این شرکت جزء چندشرکت اول نفت و گاز جهان است.

فعالیت اصلی شرکت شل اکتشاف، استخراج، پالایش و توزیع محصولات نفتی است.

این شرکت همچنین در زمینه محصولات پتروشیمی و انرژی های تجدید شونده، مانند انرژی های بادی، خورشیدی و هیدروژنی فعالیت می‌کند.

اطلاعات فنی روغن SHELL TURBO T 100

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی SHELL به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7497

بازگشت به بالا