رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
روغن MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL

روغن MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL

روغن MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL

روغن سیلندر بخار MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL

MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL

روغن سیلندر بخار موبیل

روغن سیلندر بخار MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL جزو محصولات صنعتی شرکت موبیل می باشد.

روغن MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL مخصوص استفاده در سیلندرهای بخار می باشد.استفاده اصلی سیلندر بخار در نیروگاه ها می باشد.

روغن سیلندر بخار MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL روغن معدنی با کیفیت بسیار بالا می باشد.این روغن سیلندر بخار موبیل ویسکوزیته بالایی دارد و از ترکیب روغن پایه معدنی و روغن های چرب و افزودنی های مختلف تولید می شود.

روغن سیلندر بخار MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL برای روانکاری سیلندرهای بخار نیروگاه های حرارتی در شرایطی سخت نظیر درجه حرارت بسیار بالا،فشار بسیار بالا،تشکیل کربن بسیار کم و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

روغن MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL علاوه بر روانکاری سیلندر بخار،برای روانکاری چرخ دنده هایی با سرعت پایین و سیستم بسته و همچنین برخی چرخ دنده های حلزونی مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر ویژگی های روغن MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL مقاومت در برابر اکسیداسیون در دماهای بسیار بالا می باشد.

این روغن صنعتی موبیل هم در سیستم های باز و هم در سیستم های بسته نیروگاهی قابل استفاده می باشد.

در صورت کم شدن سطح روغن سیلندر بخار باید دقت و حساسیت بالایی به خرج داد تا از اضافه کردن روغن سیلندر بخار از برند های دیگر و یا با کیفیت های پایین تر جلوگیری شود.

ولی متاسفانه به علت مسائل و مشکلات مالی بعضی از عوامل اجرایی نیروگاه ها اقدام به خرید روغن سیلندر بخار با کیفیت پایین و یا روغن های تقلبی می کنند.

روغن MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL دارای خواص ضد سایش و ضد فرسایش می باشد و از اکسیداسیون قطعات سیلندر بخار جلوگیری می کند.

شرکت موبیل یکی ازمهم ترین شرکت های نفتی جهان می باشد که توانایی تولید روغن و گریس های بسیار خاص صنعتی را دارا می باشد.

محصولات صنعتی موبیل یکی از با کیفیت ترین و بهترین انواع روانکارهای صنعتی می باشد که با بهترین نوع روغن پایه تولید می گردند. روانکارهای صنعتی موبیل در صنایع گوناگون نظیر پالایشگاه،پتروشیمی، صنایع برق، معادن، مواد دارویی و بهداشتی ، سیمان و … مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات فنی روغن MOBIL EXTRA HECLA SUPER CYLINDER OIL

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت MOBIL به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=8022

بازگشت به بالا