رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
روغن سیلندر بخار MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL

روغن سیلندر بخار MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL

روغن سیلندر بخار MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL

روغن MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL

MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL

روغن سیلندر بخار موبیل

روغن سیلندر بخار MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL جزو محصولات صنعتی شرکت موبیل می باشد.

روغن MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL مخصوص استفاده در سیلندرهای بخار می باشد.استفاده اصلی سیلندر بخار در نیروگاه ها می باشد.

روغن سیلندر بخار MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL روغن معدنی با کیفیت بسیار بالا می باشد.این روغن سیلندر بخار موبیل ویسکوزیته بالایی دارد و از ترکیب روغن پایه معدنی و روغن های چرب و افزودنی های مختلف تولید می شود.

روغن سیلندر بخار MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL برای روانکاری سیلندرهای بخار نیروگاه های حرارتی در شرایطی سخت نظیر درجه حرارت بسیار بالا،فشار بسیار بالا،تشکیل کربن بسیار کم و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

روغن MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL علاوه بر روانکاری سیلندر بخار،برای روانکاری چرخ دنده هایی با سرعت پایین و سیستم بسته و همچنین برخی چرخ دنده های حلزونی مورد استفاده قرار می گیرد.

از دیگر ویژگی های روغن MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL مقاومت در برابر اکسیداسیون در دماهای بسیار بالا می باشد.

این روغن صنعتی موبیل هم در سیستم های باز و هم در سیستم های بسته نیروگاهی قابل استفاده می باشد.

در صورت کم شدن سطح روغن سیلندر بخار باید دقت و حساسیت بالایی به خرج داد تا از اضافه کردن روغن سیلندر بخار از برند های دیگر و یا با کیفیت های پایین تر جلوگیری شود.

ولی متاسفانه به علت مسائل و مشکلات مالی بعضی از عوامل اجرایی نیروگاه ها اقدام به خرید روغن سیلندر بخار با کیفیت پایین و یا روغن های تقلبی می کنند.

روغن MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL دارای خواص ضد سایش و ضد فرسایش می باشد و از اکسیداسیون قطعات سیلندر بخار جلوگیری می کند.

شرکت موبیل یکی ازمهم ترین شرکت های نفتی جهان می باشد که توانایی تولید روغن و گریس های بسیار خاص صنعتی را دارا می باشد.

محصولات صنعتی موبیل یکی از با کیفیت ترین و بهترین انواع روانکارهای صنعتی می باشد که با بهترین نوع روغن پایه تولید می گردند. روانکارهای صنعتی موبیل در صنایع گوناگون نظیر پالایشگاه،پتروشیمی، صنایع برق، معادن، مواد دارویی و بهداشتی ، سیمان و … مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات فنی روغن MOBIL 600 W SUPER CYLINDER OIL

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت MOBIL به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=8027

بازگشت به بالا