رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
چسب Loxeal 83-54

چسب loxeal 83-54

چسب لاکسیل۵۴-۸۳ یا loxeal 83-54 محصول صنعتی شرکت لاکسیل ایتالیا می باشد. لاکسیل ۸۳۵۴ مخصوص قفل رزوه با قدرت قفل کنندگی بسیار بالا می باشد.چسب loxeal 83-54 مناسب استفاده در قسمت هایی می باشد که قصد باز کردن و دمونتاژ کردن آن قطعه را نداشته باشیم.

Loxeal8354 برای استفاده در رزوه هایی تا سایز ۳/۴ اینچ مناسب می باشد و استحکامی مشابه جوش ایجاد می نماید.

لاکسیل مقاومت بسیار بالایی در برابر حلال ها نیز دارد.مقاومت اصلی loxeal 83-54پس از  5ساعت حاصل می گردد.این محصول شرکت لاکسیل سبز رنگ می باشد.

پس از استفاده از لاکسیل ۸۳۵۴ در صورت نیاز برای جدا کردن قطعه باید از حرارت و ابزارهای صنعتی استفاده نمود.

ویژگی اصلی لاکسیل ۸۳۵۴ مقاومت بسیار بالا در برابر ارتعاشات و ضربه می باشد که از شل شدن پیچ و اتصالات رزوه ای جلوگیری به عمل می آورد.

این محصول لاکسیل قابلیت اجرا بر روی انواع آلیاژها ازجمله آهن،فولاد،برنز،آلومینیوم،استیل و … را دارا می باشد.

چسب لاکسیل ۸۳-۵۴ جزو چسب های آناروبیک می باشد.

اصطلاحا به این چسب ها threaded lockers هم گفته می شود. از ویژگی های منحصر بفرد چسب های قفل رزوه جلوگیری از زنگ زدگی رزوه ها در دراز مدت و همچنین جلوگیری از آسیب رسیدن به گام های رزوه می باشد.

چسبهای آناروبیک جزو چسب های آکریلیک می باشند که امروزه جایگزین بسیاری از اتصالات مکانیکی شده است. چسب های قفل رزوه در سال ۱۹۵۰ میلادی به صورت آزمایشگاهی تولید و از سال ۱۹۹۰ رواج پیدا نمود است. تک جرئی بودن،استفاده آسان،پخت سریع و مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا باعث رشد سریع استفاده از این چسب ها شده است.

چسب آناروبیک در غیاب اکسیژن و حضور فلزات تبدیل به انواع پلیمر های سخت و انعطاف پذیر می شود. واکنش قطعات مختلف در مجاورت چسب های آناروبیک یکسان نیست و با توجه به نوع آلیاژ متفاوت است.

شرکتی مهندسی می باشد که سابقه ای ۴۰ ساله در تولید چسب های مختلف صنعتی از جمله چسبهای یووی و آناروبیک را در کشور ایتالیا دارا می باشد.

کیفیت محصولات لاکسیل ایتالیا و مسئولیت پذیری این مجموعه در طول زمان منجر به تولید چسب های صنعتی دیگر نظیر چسب های غیر هوازی ، اپوکسی ،چسب های سیانو اکریلات و دیگر محصولات تخصصی شده است.

محصولات تولیدی شرکت LOXEAL توسط تعداد کثیری از آزمایشگاه های معتبر در سراسر دنیا تست شده و با توجه به مقررات سخت گیرانه اروپا و آمریکا، تایید های لازم را در زمینه های مختلف از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است. محصولات لاکسیل تاییدیه اتحادیه اروپا و FDA  آمریکا را دارا می باشند.

تاییدیه های بهداشتی محصولات لاکسیل قابلیت استفاده از آنها را برای مصارف آب آشامیدنی فراهم نموده است.

اطلاعات فنی loxeal 83-54

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی loxeal به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7305

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا