رفتن به محتوای اصلی
02133955575-6 - 09122086291 instagram telegram @taminsanatapadana
واندرسیل گانک

واندرسیل گانک

مایع سوراخ گیر رادیاتور و سرسیلندر واندرسیل گانک

نشت گیر سرسیلندر و رادیاتور بلک سیل گانک

مایع نشت گیر رادیاتور و سرسیلندر واندرسیل گانک GUNK جزو محصولات پرفروش شرکت آمریکایی گانک می باشد.

مایع heavy duty engine block seal یا اصطلاحا بلکسیل گانک جزو محصولات motor medic شرکت gunk می باشد.

با گذشت زمان و مستهلک شدن سیستم های خنک کننده،این سیستم ها دچار نشتی نشده و یا بر اثر خطای انسانی در این سیستم ها شکاف و یا سوراخ ایجاد می شود. از ویژگی های منحصربفرد واندرسیل GUNK، امکان استفاده هم در رادیاتورهای صنعتی و هم در سیستم خودرویی می باشد.

وجود نشتی در رادیاتور باعث کاهش مقدار آب موجود در رادیاتور و آسیب رسیدن به سیلندر و موتور می گردد. نشت‌گیر یا واندرسیل یا بلکسیل جهت از بین بردن نشتی‌ها و سوراخ های سیستم خنک کننده شامل نشتی آب در رادیاتور و نشتی آب در بلوک سر سیلندر و سیلندر می باشد.

مواد موجود در بلک سیل گانک جزو موادی است که در صنایع نظامی برای ساخت تجهیزات ضد گلوله به کار می رود.مواد به کار رفته در محصولات MOTOR MEDIC GUNK باعث تقویت واشرها ، اورینگ ها و کاسه نمدهای موجود در سیستم می گردد.

به علت بالا بودن هزینه تعمیرات و اورهال در شرکتهای صنعتی از واندرسیل GUNK در اورهال های حساس استفاده می شود.

برای استفاده از مایع heavy duty engine block seal بهتر است ابتدا موتور خودرو یا موتور دستگاه را خاموش کرده و صبر کنید تا موتور خنک شود.

بطری حاوی بلک سیل گانک را تکان دهید تا محتویات واندرسیل به خوبی ترکیب شوند و سپس محتویات را داخل مخزن رادیاتورنمایید.

با توجه به میزان تعیین شده ۲۵۰ میلی لیتر گانک را با ۸ لیتر آب ترکیب کنید. سپس درب مخزن رادیاتور را ببندید و موتور خودرو یا دستگاه را روشن کنید تا موتور گرم شود.

پس از گذشت نیم ساعت موتور دستگاه یا خودرو را خاموش کرده و اجازه دهید به طور کامل خنک شود. پس از انجام این پروسه سطح مایع موجود در مخزن را بررسی و تنظیم کنید.

برای حصول اطمینان در رانندگی در مسافت های طولانی درزگیر سیلندرGUNKرا می توانید برای جلوگیری از جوش آمدن موتور،جلوگیری از رسوب گذاری، حفاظت واشر سرسیلندر، جلوگیری از نشت آب از سر سیلندر و به طور کلی برای محافظت از کلیه موتورهای از جنس آلومینیوم و فولاد و آهن به کار برد.

اطلاعات فنی GUNK heavy duty engine block seal

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت آمریکایی GUNK به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7364

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بازگشت به بالا