تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
چسب Loxeal 55-04

چسب loxeal 55-04

امتیاز

لاکسیل ۵۵-۰۴

چسب لاکسیل ۰۴-۵۵

loxeal5504

چسب لاکسیل۵۵-۰۴ یا   loxeal 55-04 از محصولات اناروبیک شرکت لاکسیل ایتالیا می باشد.لاکسیل ۵۵۰۴ مخصوص استفاده در دماهای بالا می باشد.

لاکسیل ۵۵-۰۴ مخصوص قفل رزوه با قدرت قفل کنندگی متوسط می باشد.چسب loxeal 5504 مناسب استفاده در قسمت هایی می باشد که رزوه در بالا یا ارتفاع قرار گرفته است ، چون لاکسیل ۰۴-۵۵ حالت ژل داشته و در چنین قسمتهایی که ارتفاع زیاد هست ریزش نمی کند. Loxeal 55-04 برای استفاده در رزوه هایی تا سایز ۳/۴ اینچ مناسب می باشد و استحکامی مانند جوش ایجاد می کند.

لاکسیل مقاومت بسیار بالایی در برابر حلال ها دارد.مقاومت اصلی loxeal 5504 پس از ۶ ساعت حاصل می شود.این محصول شرکت loxeal قرمز رنگ می باشد.

پس از استفاده از لاکسیل ۰۴-۵۵ در صورت نیاز برای جدا کردن قطعه باید از حرارت و ابزارهای صنعتی استفاده نمود.

ویژگی اصلی لاکسیل۵۵۰۴ مقاومت بسیار بالا در برابر دماهای بالا و ارتعاشات می باشد که از شل شدن پیچ و اتصالات رزوه ای جلوگیری به عمل می آورد.  Loxeal 5504  قابلیت اجرا بر روی انواع آلیاژها ازجمله آهن،فولاد،برنز،آلومینیوم،استیل و … را دارد.

چسب لاکسیل ۵۵۰۴ جزو چسب های آناروبیک می باشد.اصطلاحا به این چسب ها threaded lockers هم گفته می شود. از ویژگی های منحصر بفرد چسب های قفل رزوه جلوگیری از زنگ زدگی رزوه ها در دراز مدت و همچنین جلوگیری از آسیب رسیدن به گام های رزوه می باشد.

چسبهای آناروبیک جزو چسب های آکریلیک می باشند که امروزه جایگزین بسیاری از اتصالات مکانیکی شده است. چسب های قفل رزوه در سال ۱۹۵۰ میلادی به صورت آزمایشگاهی تولید و از سال ۱۹۹۰ رواج پیدا نمود است. تک جرئی بودن،استفاده آسان،پخت سریع و مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا باعث رشد سریع استفاده از این چسب ها شده است.

مطلب پیشنهادی  Loxeal 30-20

چسب آناروبیک در غیاب اکسیژن و حضور فلزات تبدیل به انواع پلیمر های سخت و انعطاف پذیر می شود. واکنش قطعات مختلف در مجاورت چسب های آناروبیک یکسان نیست و با توجه به نوع آلیاژ متفاوت است.

لاکسیل شرکتی مهندسی و فنی می باشد که سابقه ای ۴۰ ساله در تولید چسب های صنعتی از جمله چسبهای یووی و آناروبیک را در کشور ایتالیا دارا می باشد.

کیفیت محصولات لاکسیل ایتالیا و مسئولیت پذیری این مجموعه در طول زمان منجر به تولید چسب های صنعتی دیگر نظیر چسب های غیر هوازی ، اپوکسی ،چسب های سیانو اکریلات و دیگر محصولات تخصصی شده است.

محصولات تولیدی شرکت LOXEAL توسط تعداد کثیری از آزمایشگاه های معتبر در سراسر دنیا تست شده و با توجه به مقررات سخت گیرانه اروپا و آمریکا، تایید های لازم را در زمینه های مختلف از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است. محصولات لاکسیل تاییدیه اتحادیه اروپا و FDA  آمریکا را دارا می باشند.

تاییدیه های بهداشتی محصولات لاکسیل قابلیت استفاده از آنها را برای مصارف آب آشامیدنی فراهم نموده است.

دیتاشیت loxeal 55-04

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی loxeal به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7322

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا