تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
چسب LOXEAL 30-23

چسب LOXEAL 30-23

امتیاز

چسب LOXEAL 30-23 یو وی مخصوص صنایع شیشه و کریستال می باشد.این کد از محصولات شرکت ایتالیایی LOXEAL به دلیل ویسکوزیته بسیار پایینی که دارد مورد توجه قرار گرفته است.

ترکیب شیمیایی چسبهای UV  لاکسیل شامل مونومرو آغاز کننده هایی است که در مجاورت نور ماوراء بنفش باطول موج حدود ۴۰۰-۲۰۰ شروع به واکنش می کنند وتشکیل زنجیره ای پپلیمری با اتصالات عرضی فوق العاده زیاد می دهند.

چسب ۳۰۲۳ لاکسیل تحمل حرارتی منفی ۵۰ تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد را دارا می باشد.از ویژگی های اصلی چسب شیشه لاکسیل یو-وی،خشک شدن و کیورینگ بسیار سریع آن می باشد.

چسب LOXEAL 30-23 در فاصله زمانی بین ۸ تا ۳۰ ثانیه خشک شده و چسبندگی و اتصال بسیار قوی را ایجاد می کند.

از loxeal 23-30 برای ایجاد اتصال بین شیشه-شیشه،کریستال های صنعتی،شیشه-فلز و ایجاد اتصالی بسیار قوی بین شیشه های بزرگ کار شده در ساختمان های لوکس و نمای ترکیبی این ساختمان ها استفاده می شود.

چسب loxeal 30 23 به وسیله نور لامپ یو وی خشک می شود.

loxeal شرکتی مهندسی می باشد که سابقه ای ۴۰ ساله در تولید چسب های مختلف صنعتی از جمله چسبهای یووی و آناروبیک را در کشور ایتالیا دارا می باشد.

کیفیت محصولات لاکسیل ایتالیا و مسئولیت پذیری این مجموعه در طول زمان منجر به تولید چسب های صنعتی دیگر نظیر چسب های غیر هوازی ، اپوکسی ،چسب های سیانو اکریلات و دیگر محصولات تخصصی شده است.

محصولات تولیدی شرکت LOXEAL توسط تعداد کثیری از آزمایشگاه های معتبر در سراسر دنیا تست شده و با توجه به مقررات سخت گیرانه اروپا و آمریکا، تایید های لازم را در زمینه های مختلف از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است. محصولات لاکسیل تاییدیه اتحادیه اروپا و FDA  آمریکا را دارا می باشند.

مطلب پیشنهادی  چسب لاکسیل LOXEAL 74

تاییدیه های بهداشتی محصولات لاکسیل قابلیت استفاده از آنها را برای مصارف آب آشامیدنی فراهم نموده است.

اطلاعات فنی loxeal 30-23

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت loxeal به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7292

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا