تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
چسب لاکسیل ۱۸-۲۴

چسب لاکسیل ۱۸-۲۴

امتیاز

loxeal24-18

چسب لاکسیل ۲۴-۱۸

چسب لاکسیل ۲۴-۱۸ یکی از محصولات کاربردی شرکت لاکسیل ایتالیا می باشد که به عنوان چسب صنعتی قفل کننده رزوه مورد استفاده قرار می گیرد.

loxeal 24-18 قفل کننده رزوه با قدرت پایین می باشد. از ویژگی های لاکسیل ۲۴۱۸ امکان تنظیم قطعه پس از پروسه چسب کاری می باشد.

چسب لاکسیل ۲۴-۱۸ جزو چسب های آناروبیک می باشد.

چسب ­های آناروبیک چسب هایی  تک ­جزئی هستند مسئولیت قفل رزوه را بر عهده داشته که در غیاب اکسیژن هوا و در حضور فلزات فعال تبدیل به انواع پلیمر های سخت و انعطاف ­پذیر می­ شوند.

چسب­ های آناروبیک جزو چسب های صنعتی به شمار رفته و جایگزین مناسبی برای بسیاری از اتصالات مکانیکی هستند.

چسب­ های آناروبیک در صنایع مختلفی از جمله هوا فضا، پتروشیمی،خودروسازی، نفت و گاز، صنایع نظامی و … کاربرد دارند.

چسب­ های آناروبیک لاکسیل از زنگ­ زدگی در اتصالات پیچ و مهره ای جلوگیری می­ کنند.از چسب رزوه لاکسیل به جای استفاده از خار در برینگ ­ها، بوش­ ها و … استفاده می­ شود.

چسب loxeal 24-18 جهت استفاده بر روی فلزات با مقاومت کم مانند آلومینیوم و برنج مناسب بوده و به این فلزات هیچ آسیبی نمی رساند.این محصول لاکسیل تحمل حرارتی منفی ۵۵ درجه سانتیگراد تا ۱۵۰ درجه سانتیگراد را دارا می باشد.

چسب لاکسیل ۱۸-۲۴ ، زرشکی(ارغوانی)رنگ می باشد.

لاکسیل شرکتی مهندسی و فنی می باشد که سابقه ای ۴۰ ساله در تولید چسب های مختلف صنعتی از جمله چسبهای یووی و آناروبیک را در کشور ایتالیا دارا می باشد.

مطلب پیشنهادی  Loxeal 31-10

کیفیت محصولات لاکسیل ایتالیا و مسئولیت پذیری این مجموعه در طول زمان منجر به تولید چسب های صنعتی دیگر نظیر چسب های غیر هوازی ، اپوکسی ،چسب های سیانو اکریلات و دیگر محصولات تخصصی شده است.

محصولات تولیدی شرکت LOXEAL توسط تعداد کثیری از آزمایشگاه های معتبر در سراسر دنیا تست شده و با توجه به مقررات سخت گیرانه اروپا و آمریکا، تایید های لازم را در زمینه های مختلف از مراجع ذیصلاح اخذ کرده است. محصولات لاکسیل تاییدیه اتحادیه اروپا و FDA  آمریکا را دارا می باشند.

تاییدیه های بهداشتی محصولات لاکسیل قابلیت استفاده از آنها را برای مصارف آب آشامیدنی فراهم نموده است.

دیتاشیت چسب loxeal 24-18

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی loxeal به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7309

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا