مقالات

قیمت روغن موتور توتال

قیمت روغن موتور توتال
لطفا به این صفحه امتیاز بدهید

قیمت روغن موتور توتال

روغن موتور توتال

روغن توتال

شرکت توتال یکی از بزرگترین تولید کننده های روغن موتور در فرانسه می باشد که تاییدیه شرکت رنو فرانسه را دارد و به عبارتی دیگر شرکت خودروسازی رنو محصولات توتال را برای استفاده در خودروهایش توصیه می کند.

به دلیل وجود محصولات روغن موتور توتال تقلبی در بازار ایران و امارات باید روغن موتور توتال را از نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز تهیه نمود.

قیمت روغن موتور توتال اصلی دارای اختلاف با قیمت روغن موتور توتال تقلبی می باشد.

محصولات روغن موتور توتال که زیر مجموعه شرکت روغن توتال فرانسه است در بازار ایران نام و نشان خوبی را پیدا کرده است و به دلیل مناسب بودن قیمت روغن موتور توتال همواره مردم استقبال بسیار خوبی از محصولات این کمپانی کرده اند.

روغن موتور توتال بیشتر از سوی کارخانجات خودرو سازی پژو و رنو پیشنهاد شده است و همچنین در بیشتر گروه های خودروهای ایرانی نیز کاربرد مناسبی دارند.

روغن موتور توتال اصلی ساخت کشور فرانسه می باشد که عملکرد فوق العاده آن برای اتومبیل های شرکت رنو و ال ۹۰ می باشد، وجود روغن موتور توتال تقلبی از این شرکت در بازار باعث شده است که بسیاری از مردم نسخه های تقلبی آن را خریداری کنند.

در هنگام خرید به قیمت روغن موتور توتال توجه نمایید.
شرکت توتال یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده روغن موتور در فرانسه می باشد همچنین تاییدیه شرکت رنو را دارد و در کل شرکت رنو برای مردم برای خودرو های خود روغن موتور توتال را پیشنهاد می کند برای دریافت روغن موتور توتال با این مرکز در ارتباط باشید.
وظایف اصلی و مهم یک روغن موتور برای خودرو شامل روان سازی قسمت های متحرک موتور، به حداقل رساندن اصطحکاک و فرسایش، کمک به کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق می باشد.
اگرچه روغن موتور توتال اصلی باید این وظایف را به طور همزمان در موتور اتومبیل انجام دهد ولی این نیز خود پیچیده و برای موتور اتومبیل بسیار مهم است برای همین استفاده از یک روغن موتور مناسب برای خودرو می توان به عنوان مهمترین وظیفه برای پیشگیری از عملکرد نامناسب خودرو دانست.

در هنگام خرید باید دقت شود تا روغن موتور توتال تقلبی خریداری نشود