مقالات

قویترین چسب

قویترین چسب
لطفا به این صفحه امتیاز بدهید

قویترین چسب

چسب های مختلفی با کاربردهای مختلف در دنیا وجود دارد.بعضی از این چسب ها به عنوان قویترین چسب شناخته می شوند.

چندی پیش یک شرکت روسی آزمایشی را به عنوان ارائه قویترین چسب ارائه داد.این شرکت قویترین چسب خود را به کف کفش یک شخص چسباند و به وسیله یک طناب قسمت دیگر طناب را به کف بالن متصل کرد و بالن در آسمان پرواز کرد.

در واقع این شرکت روسی قصد به رخ کشیدن قویترین چسب تولیدی خود را داشت.

تاکنون دانشمندان آزمایشات مکرری را برای به دست آوردن قویترین چسب انجام داده اند.

در واقع اصطلاح قویترین چسب ،اصطلاحی کلی بوده و برای تمام چسب ها با کارکرد مختلف می توان اصطلاح قویترین چسب را به کار برد.

به طور کلی چسب های دو جزئی به عنوان قویترین چسب در دنیا شناخته می شوند.

شرکت های مختلف قویترین چسب را برای مصارف مختلف تولید می کنند.به عنوان مثال شرکت سودال قویترین چسب پلی اورتان را تولید می کند.

شرکت بلزونا قویترین چسب پوشش دهنده صنعتی را تولید می کند.هم چنین شرکت لاکسیل قویترین چسب آناروبیک و سیانواکریلات را تولید می کند.

همچنین چسب SC2000 به عنوان قویترین چسب آپارات شناخته می شود.و یا چسب حرارتی S5 به عنوان قویترین چسب واشرساز شناخته می شود.

البته مواردی که به عنوان قویترین چسب در این گفتار ذکر گردید با توجه به نظرات مصرف کنندگان و صنعتگران طی سال های متمادی می باشد ولی با این حال بهتر است که برای انجام امور مختلف با مطالعه اطلاعات فنی هر چسب،قویترین چسب مناسب برای هر عملیات انتخاب شود.

ولی با این حال به جرات می توان چسب NP1 را به عنوان قویترین چسب و بهترین چسب برای ساخت و تولید انواع هود و اجاق گاز نام برد.

قویترین چسب برای آببندی سرسیلندر خودروهای سبک و سنگین چسب ویکتوراینز می باشد.چسب ویکتور محصولی ساخت کشور آلمان می باشد.

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آماده ارائه مشاوره جهت انتخاب قویترین چسب جهت مصارف مختلف صنعتی می باشد.