روغن ترانسفورماتور

روغن CASTROL PERFECTO T68

روغن کاسترول CASTROL PERFECTO T68
لطفا به این صفحه امتیاز بدهید

روغن ترانسفورماتور CASTROL PERFECTO T68

روغن کاسترول  CASTROL PERFECTO T68

روغن ترانس CASTROL PERFECTO T68

روغن ترانسفورماتور CASTROL PERFECTO T68جزو روغن های معدنی محسوب می شود. روغن ترانس کاسترول  CASTROL PERFECTO T68از تقطیر جز به جز نفت خام حاصل می شود.

از وظایف اصلی روغن ترانسفورماتور CASTROL PERFECTO T68 می توان به ایجاد عایق الکتریکی و انتقال گرمای ایجاد شده در ترانسفورماتور اشاره کرد.

در کل روغن های ترانسفورماتور و از جمله روغن کاسترول CASTROL PERFECTO T68باید نقطه ریزش پایین در حدود منفی۳۰ درجه سانتیگراد و نقطه اشتعال بالا در حدود مثبت ۱۴۰ درجه سانتیگراد را داشته باشند.

برای بررسی و نظارت عملکرد ترانسفورماتورها باید نمونه برداری از روغن ترانسفورماتورها در فواصل منظمی صورت پذیرد. با انجام این عمل علاوه بر این که برخی مشخصات روغن در فواصل زمانی معین ضبط می گردد ، بلکه میزان پیشرفت و تغییرات این مشخصات با گذشت زمان نیز آشکار خواهد گردید که این امر خود مبنای بسیار بهتری برای ارزیابی وضعیت روغن می باشد.

در صورتی که نتایج بعضی از اندازه گیری ها منطبق با نتایج قبلی حاصل شده نباشد،این بدان معنی است که در انجام اندازه گیری ها و یا هنگام نمونه برداری خطایی رخ داده است.

روغن ترانس نمونه برداری شده به راحتی به وسیله آلودگی و رطوبت شیرها و یا بطری نمونه برداری آلوده می گردد و بنابراین نمونه برداری از روغن ترانسفورماتور حتما باید با حد اکثر دقت صورت پذیرد.

از ویژگی های اصلی روغن CASTROL PERFECTO T68 می توان به عدم وجود ناخالصی و ذرات معلق،عدم وجود ترکیبات شیمیایی مضر،طول عمر بالا،خاصیت عایق بندی خوب الکتریکی،جلوگیری از فرسایش و خوردگی قسمت‌های مختلف ترانسفورماتور،جرم پایین،قابلیت خنک کنندگی مناسب و غیره اشاره کرد.

روغن ترانسفورماتور CASTROL PERFECTO T68تمام مشخصات روغن ترانس استاندارد شامل مشخصات شیمیایی(میزان آب موجود در روغن، اسیدیته روغن، میزان لجن و رسوبات)، مشخصات الکتریکی(مقاومت دی‌الکتریک، مقاومت ویژه، فاکتور تلفات دی‌الکتریک) و مشخصات فیزیکی(کشش سطحی، ویسکوزیته، نقطه اشتعال، نقطه ریزش) را دارا می باشد.

شرکت کاسترول جزو شرکت های جهانی تولید کننده انواع روغن و گریس های صنعتی می باشد که دفتر مرکزی آن در بریتانیا قرار دارد.شرکت CASTROL زیر مجموعه شرکت BP می باشد.شرکت کاسترول با کیفیت ترین روانکارهای صنعتی را در سطح جهان تولید می نماید.

اطلاعات فنی روغن CASTROL PERFECTO T68

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت CASTROL به سراسر کشور اعلام می دارد.