تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
روغن موتور ایرانول ۱۲۰۰۰ برای پراید

روغن موتور ایرانول ۱۲۰۰۰ برای پراید

امتیاز

روغن موتور ایرانول ۱۲۰۰۰

روغن موتور ایرانول برای پراید

روغن موتور ایرانول ۱۲۰۰۰ برای پراید

ایرانول ۱۲۰۰۰

روغن موتور ایرانول ۱۲۰۰۰ برای پراید

روغن موتور ایرانول ۱۲۰۰۰ با استفــاده از روغن با گرید نیمه سنتتیک گزینش شده و مواد افزودنی مرغوب، جهت استفاده در تمام فصل ها و شرایط آب و هوایی ایران تولید شده است.

ویژگی های روغن موتور ایرانول ۱۲۰۰۰ برای پراید

۱٫ خاصیت پاک‌کنندگی جهت کاهش رسوبات ناشی از احتراق و اکسیداسیون

۲.خاصیت ضد ساییدگی جهت کنترل فرسایش قطعات موتور

۳.خاصیت خنثی‌کنندگی اسیدهای حاصل از اکسیداسیون و احتراق جهت جلوگیری از خوردگی قطعات موتور

۴.محافظت عالی از موتور تحت هر شرایط کارکرد آب و هوایی

۵.افزایش طول عمر و قدرت موتور تا حد عالی

۶.استارت آسان موتور و رسیدن سریع روغن به قطعات به نحو عالی، به منظور روان‌کاری در دماهای پایین

۷.پایداری برشی عالی محصول که منجر به حفظ گرانروی در تمام طول مصرف می‌گردد

۸.قابلیت عالی در حذف حرارت زاید از موتور برای حفظ ساختار متالورژیکی قطعات

۹.کنترل عالی مصرف روغن و کاهش هزینه

شرکت ملی نفت ایران در راستای خصوصی سازی شرکتهای دولتی و سیاست های کلان دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر کاهش حجم تصدی گری دولتی در حوزه غیرانحصاری و واگذاری امور به بخش خصوصی، با هدف توسعه مشارکت این بخش در فعالیتهای اقتصادی و صنعتی، به منظور افزایش کارآیی ، واحد های روغن سازی پالایشگاههای تهران و آبادان را به سازمان تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری و آستان قدس رضوی واگذار نموده است.

مطلب پیشنهادی  چسب ARAZIM

که این واگذاری منجر به تاسیس شرکت نفت ایرانول در ۱۱ آذرماه سال ۱۳۸۱ گردید و در بهمن سال ۱۳۹۱ سهام این شرکت در فرابورس پذیرفته و عرضه شد.

شرکت نفت ایرانول اکنون در سه بخش پالایشگاه روغن سازی تهران ، پالایشگاه روغن سازی آبادان و مجتمع ظرف سازی و بسته بندی به فعالیت خود ادامه می دهد.

شرکت نفت ایرانول قصد دارد در افق ۱۴۰۰ شرکتی باشد سرآمد در عرصه تولید و تامین روانکار و محصولات مرتبط در سراسر ایران و منطقه، منطبق بر استاندارهای ملی و بین المللی و با توجه به حفظ محیط زیست و همگام با آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی ساخت محصولات، که دارای بالاترین سهم در بازار مصرف کشور در محصولات نهایی را داشته و سودآورترین شرکت نفتی ایرانی در بازار روانکار با تاکید بر حفظ منافع ذینفعان بویژه سهامداران و مشتریان باشد.

شرکت نفت ایرانول در راستای حضور موثر در بازار داخل کشور و بازارهای منطقه ای و جهانی با فرآوری و عرضه انواع روانکار مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیتی و بهره گیری از دانش و فن آوری های نوین، حفظ ثبات کیفیت در محصولات و کسب رضایت مشتریان، تلاش های مستمری را پیگیری می نماید.

استقرار سیستم مدیریت یکپارچه و اخذ تاییدیه شرکت های معتبر جهانی در زمینه ساخت تجهیزات و قطعات برای روغن های خودرو (اعم از بنزینی، دیزلی و روغن دنده خودرو) موید این مطلب می باشد.

از افتخارات شرکت ایرانول می توان به :جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی،لوح سپاس به عنوان کارفرمای نمونه بندر امام خمینی،نشان کیفیت از سومین کنفرانس بین المللی کیفیت،گواهینامه رتبه زرین از مرکز رتبه بندی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران،لوح سپاس از سومین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت،لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی و نشان ویژه مسئولیت اجتماعی از سیزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی،لوح تقدیر از اولین نمایشگاه جایگاه های سوخت و صنایع وابسته،دریافت لوح و تندیس از سیزدهمین جشنواره قهرمانان صنعت، ‏دریافت تندیس سیمین از چهارمین جشنواره رتبه بندی و ارزیابی عملکرد شرکت های تابعه شستا و … اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی  انتخاب روغن ایرانول

جهت مشاهده قیمت روغن موتور ایرانول کلیک کنید.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7575

بازگشت به بالا