تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
روغن موبیل MOBIL THERM 603

روغن موبیل MOBIL THERM 603

امتیاز

روغن انتقال حرارت موبیل MOBIL THERM 603

روغن موبیل  MOBIL THERM 603      

روغن انتقال حرارت موبیل

روغن موبیل MOBIL THERM 603 جزو محصولات صنعتی شرکت موبیل می باشد.

روغن موبیل MOBIL THERM 603روغن انتقال حرارت می باشد که کاربرد زیادی در بسیاری از دستگاه های حساس صنعتی دارد.

اغلب فعالیت های صنعتی با تولید گرمای شدید همراه هستند که این امر سبب آسیب رساندن به دستگاه ها شده و فرآیند تولید را با مشکل مواجه می کند.

روغن انتقال حرارت موبیل دارای مقاومت بالا در برابر حرارت و اکسیداسیون می باشد. روغن حرارتی MOBIL در سیستم های بسته مورد استفاده قرار گرفته و موجب افزایش بازدهی انتقال حرارت غیرمستقیم و خنک کنندگی در سیستم های صنعتی بسته می شود.

از ویژگی های روغن موبیل MOBIL THERM 603 می توان نقطه جوش و نقطه احتراق بالا، ضریب هدایت حرارتی بالا، عدم تشکیل رسوبات و لجن در سیستم،فراریت کم،سازگاری با اجزای سیستم مانند کاسه نمدها و سهولت دفع مواد زائد را نام برد.

در گذشته برای انتقال حرارت از آب استفاده می گردید که آب هم باعث ایجاد رسوب در لوله و اتصالات می شود و هم در دماهای بالا بخار می شود.

روغن موبیل MOBIL THERM 603جایگزین بسیار مناسب برای آب به حساب می‌آیند.

روغن موبیل MOBIL THERM 603برای محدوده دمایی بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ درجه سانتی گراد کاربرد دارند و یکی از مزایای اصلی آن ها عدم نیاز به تحت فشار قرار دادن روغن تا دمای ۳۵۰ درجه سانتی گراد است.

با توجه به کیفیت و فرمولاسیون روغن MOBIL THERM 603 که امروزه تولید می شوند، باید گفت که از این روغن می‌توان به راحتی تا چندین سال استفاده نمود.

مطلب پیشنهادی  روغن شل SHELL VOLUTA C

وجود آلیاژ مس و آلودگی هایی نظیر گرد و خاک، آب و زنگ زدگی در سیستم، میزان اکسیداسیون روغن MOBIL را افزایش می‌دهد. پس بهتر است از آلیاژ مس در سیستم های انتقال حرارت تا جای ممکن استفاده نگردد.

برای خرید روغن های انتقال حرارت MOBIL باید حتما به اطلاعات فنی دستگاه و اطلاعات خود روغن توجه کرد چرا که ناسازگاری اطلاعات دستگاه و روغن حرارتی باعث بروز مشکلات و آسیب رسیدن به دستگاه مربوطه می گردد.قابل ذکر است فاکتور بسیار مهم در اطلاعات فنی حداکثر میزان تحمل دمای روغن حرارتی می باشد.

شرکت موبیل یکی ازمهم ترین شرکت های نفتی جهان می باشد که توانایی تولید روغن و گریس های بسیار خاص صنعتی را دارا می باشد.

محصولات صنعتی موبیل یکی از با کیفیت ترین و بهترین انواع روانکارهای صنعتی می باشد که با بهترین نوع روغن پایه تولید می گردند. روانکارهای صنعتی موبیل در صنایع گوناگون نظیر پالایشگاه،پتروشیمی، صنایع برق، معادن، مواد دارویی و بهداشتی ، سیمان و … مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات فنی روغن موبیل  MOBIL THERM 603

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت MOBIL به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7458

بازگشت به بالا