تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
روغن شل SHELL VOLUTA C

روغن شل SHELL VOLUTA C

امتیاز

روغن SHELL VOLUTA C

روغن انتقال حرارت شل

روغن شل SHELL VOLUTA C جزو محصولات صنعتی شرکت شل می باشد.

روغن SHELL VOLUTA C روغن انتقال حرارت می باشد که کاربرد زیادی در بسیاری از دستگاه های حساس صنعتی دارد.

اغلب فعالیت های صنعتی با تولید گرمای شدید همراه هستند که این امر سبب آسیب رساندن به دستگاه ها شده و فرآیند تولید را با مشکل مواجه می کند.

روغن انتقال حرارت شل دارای مقاومت بالا در برابر حرارت و اکسیداسیون می باشد. روغن حرارتی شل در سیستم های بسته مورد استفاده قرار گرفته و موجب افزایش بازدهی انتقال حرارت غیرمستقیم و خنک کنندگی در سیستم های صنعتی بسته می شود.

از ویژگی های روغن شل SHELL VOLUTA C می توان نقطه جوش و نقطه احتراق بالا، ضریب هدایت حرارتی بالا، عدم تشکیل رسوبات و لجن در سیستم،فراریت کم،سازگاری با اجزای سیستم مانند کاسه نمدها و سهولت دفع مواد زائد را نام برد.

در گذشته برای انتقال حرارت از آب استفاده می گردید که آب هم باعث ایجاد رسوب در لوله و اتصالات می شود و هم در دماهای بالا بخار می شود.

روغن SHELL VOLUTA C جایگزین بسیار مناسب برای آب به حساب می‌آیند.

روغن شل SHELL VOLUTA Cبرای محدوده دمایی بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ درجه سانتی گراد کاربرد دارند و یکی از مزایای اصلی آن ها عدم نیاز به تحت فشار قرار دادن روغن تا دمای ۳۵۰ درجه سانتی گراد است.

با توجه به کیفیت و فرمولاسیون روغن شل SHELL VOLUTA C که امروزه تولید می شوند، باید گفت که از این روغن می‌توان به راحتی تا چندین سال استفاده نمود.

مطلب پیشنهادی  Shell Donax TC 10W

وجود آلیاژ مس و آلودگی هایی نظیر گرد و خاک، آب و زنگ زدگی در سیستم، میزان اکسیداسیون روغن SHELL را افزایش می‌دهد. پس بهتر است از آلیاژ مس در سیستم های انتقال حرارت تا جای ممکن استفاده نگردد.

برای خرید روغن های انتقال حرارت شل باید حتما به اطلاعات فنی دستگاه و اطلاعات خود روغن توجه کرد چرا که ناسازگاری اطلاعات دستگاه و روغن حرارتی باعث بروز مشکلات و آسیب رسیدن به دستگاه مربوطه می گردد.قابل ذکر است فاکتور بسیار مهم در اطلاعات فنی حداکثر میزان تحمل دمای روغن حرارتی می باشد.

شرکت رویال داچ شل (Royal Dutch Shell ) شرکتی هلندی و بریتانیایی است که دفتر مرکزی آن در شهر لاهه هلند واقع شده است. برخی از ادارات مهم شل در شهر لندن واقع است. این شرکت جزء چندشرکت اول نفت و گاز جهان است.

فعالیت اصلی شرکت شل اکتشاف، استخراج، پالایش و توزیع محصولات نفتی است.

این شرکت همچنین در زمینه محصولات پتروشیمی و انرژی های تجدید شونده، مانند انرژی های بادی، خورشیدی و هیدروژنی فعالیت می‌کند.

اطلاعات فنی روغن شل SHELL VOLUTA C

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت SHELL به سراسر کشور اعلام می دارد.


 

مطلب پیشنهادی  روغن هیدرولیک شل S2 V15


https://www.taminsanatapadana.com/?p=7452

بازگشت به بالا