تامین صنعت آپادانا بازرگانی روغن موتور ،چسب و اسپری رفتن به محتوای اصلی
روغن شل SHELL S2 ZU-I

روغن شل SHELL S2 ZU-I

امتیاز

روغن ترانسفورماتور SHELL DIALA S2 ZU-I

روغن SHELL DIALA S2 ZU-I

روغن ترانس شل SHELL DIALA S2 ZU-I

روغن ترانسفورماتور SHELL DIALA S2 ZU-I جزو روغن های معدنی محسوب می شود.

روغن ترانس شل  SHELL DIALA S2 ZU-I از تقطیر جز به جز نفت خام حاصل می شود.

از وظایف اصلی روغن ترانسفورماتور SHELL DIALA S2 ZU-I می توان به ایجاد عایق الکتریکی و انتقال گرمای ایجاد شده در ترانسفورماتور اشاره کرد.

در کل روغن های ترانسفورماتور و از جمله روغن SHELL DIALA S2 ZU-I باید نقطه ریزش پایین در حدود منفی۳۰ درجه سانتیگراد و نقطه اشتعال بالا در حدود مثبت ۱۴۰ درجه سانتیگراد را داشته باشند.

برای بررسی و نظارت عملکرد ترانسفورماتورها باید نمونه برداری از روغن ترانسفورماتور در فواصل منظمی صورت پذیرد.

با انجام این عمل علاوه بر این که برخی مشخصات روغن شل در فواصل زمانی معین ضبط می گردد ، بلکه میزان پیشرفت و تغییرات این مشخصات با گذشت زمان نیز آشکار خواهد گردید که این امر خود مبنای بسیار بهتری برای ارزیابی وضعیت روغن می باشد.

در صورتی که نتایج بعضی از اندازه گیری ها منطبق با نتایج قبلی حاصل شده نباشد،این بدان معنی است که در انجام اندازه گیری ها و یا هنگام نمونه برداری خطایی رخ داده است.

روغن ترانس نمونه برداری شده به راحتی به وسیله آلودگی و رطوبت شیرها و یا بطری نمونه برداری آلوده می گردد و بنابراین نمونه برداری از روغن ترانسفورماتور حتما باید با حد اکثر دقت صورت پذیرد.

از ویژگی های اصلی روغن SHELL DIALA S2 ZU-I می توان به عدم وجود ناخالصی و ذرات معلق،عدم وجود ترکیبات شیمیایی مضر،طول عمر بالا،خاصیت عایق بندی خوب الکتریکی،جلوگیری از فرسایش و خوردگی قسمت‌های مختلف ترانسفورماتور،جرم پایین،قابلیت خنک کنندگی مناسب و غیره اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی  روغن شل SHELL OMALA HD 320

روغن ترانسفورماتور SHELL DIALA S2 ZU-I تمام مشخصات روغن ترانس استاندارد شامل مشخصات شیمیایی(میزان آب موجود در روغن، اسیدیته روغن، میزان لجن و رسوبات)، مشخصات الکتریکی(مقاومت دی‌الکتریک، مقاومت ویژه، فاکتور تلفات دی‌الکتریک) و مشخصات فیزیکی(کشش سطحی، ویسکوزیته، نقطه اشتعال، نقطه ریزش) را دارا می باشد.

اطلاعات فنی روغن SHELL DIALA S2 ZU-I

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت SHELL به سراسر کشور اعلام می دارد.https://www.taminsanatapadana.com/?p=7482

بازگشت به بالا