محصولات تخصصی

واندرسیل گانک

واندرسیل گانک
لطفا به این صفحه امتیاز بدهید

مایع سوراخ گیر رادیاتور و سرسیلندر واندرسیل گانک

نشت گیر سرسیلندر و رادیاتور بلک سیل گانک

مایع نشت گیر رادیاتور و سرسیلندر واندرسیل گانک GUNK جزو محصولات پرفروش شرکت آمریکایی گانک می باشد.

مایع heavy duty engine block seal یا اصطلاحا بلکسیل گانک جزو محصولات motor medic شرکت gunk می باشد.

با گذشت زمان و مستهلک شدن سیستم های خنک کننده،این سیستم ها دچار نشتی نشده و یا بر اثر خطای انسانی در این سیستم ها شکاف و یا سوراخ ایجاد می شود. از ویژگی های منحصربفرد واندرسیل GUNK، امکان استفاده هم در رادیاتورهای صنعتی و هم در سیستم خودرویی می باشد.

وجود نشتی در رادیاتور باعث کاهش مقدار آب موجود در رادیاتور و آسیب رسیدن به سیلندر و موتور می گردد. نشت‌گیر یا واندرسیل یا بلکسیل جهت از بین بردن نشتی‌ها و سوراخ های سیستم خنک کننده شامل نشتی آب در رادیاتور و نشتی آب در بلوک سر سیلندر و سیلندر می باشد.

مواد موجود در بلک سیل گانک جزو موادی است که در صنایع نظامی برای ساخت تجهیزات ضد گلوله به کار می رود.مواد به کار رفته در محصولات MOTOR MEDIC GUNK باعث تقویت واشرها ، اورینگ ها و کاسه نمدهای موجود در سیستم می گردد.

به علت بالا بودن هزینه تعمیرات و اورهال در شرکتهای صنعتی از واندرسیل GUNK در اورهال های حساس استفاده می شود.

برای استفاده از مایع heavy duty engine block seal بهتر است ابتدا موتور خودرو یا موتور دستگاه را خاموش کرده و صبر کنید تا موتور خنک شود.

بطری حاوی بلک سیل گانک را تکان دهید تا محتویات واندرسیل به خوبی ترکیب شوند و سپس محتویات را داخل مخزن رادیاتورنمایید.

با توجه به میزان تعیین شده 250 میلی لیتر گانک را با 8 لیتر آب ترکیب کنید. سپس درب مخزن رادیاتور را ببندید و موتور خودرو یا دستگاه را روشن کنید تا موتور گرم شود.

پس از گذشت نیم ساعت موتور دستگاه یا خودرو را خاموش کرده و اجازه دهید به طور کامل خنک شود. پس از انجام این پروسه سطح مایع موجود در مخزن را بررسی و تنظیم کنید.

برای حصول اطمینان در رانندگی در مسافت های طولانی درزگیر سیلندرGUNKرا می توانید برای جلوگیری از جوش آمدن موتور،جلوگیری از رسوب گذاری، حفاظت واشر سرسیلندر، جلوگیری از نشت آب از سر سیلندر و به طور کلی برای محافظت از کلیه موتورهای از جنس آلومینیوم و فولاد و آهن به کار برد.

بازرگانی تامین صنعت آپادانا آمادگی خود را جهت ارسال محصولات اصلی شرکت آمریکایی GUNK به سراسر کشور اعلام می دارد.

2 نظر در “واندرسیل گانک

 1. نعمت عظیم پور گفت:

  با سلام و خسته نباشید .
  لطفا بفرمایید بعد از ریختن این مایع داخل خودرو آیا ضد یخ هم میشه ریخت یا نه و قیمت هم لطف کنید
  ممنون

  1. یعقوب طاهری نیا گفت:

   نه عزیزم به نظرمن محلولی با این قدرت خودش حاوی موادبسیارمهمین ،که ضدیخ نیزجزیی ازان است البته منم اولین بارخریدم اونم به قیمت ۶۵۰هزار تومان که ازخدام که هزینه ۶،۷تومنی ازسرم بپره که اگه گرفت سوراخ شمع ۲ راباورکنیدهمه جاتبلیغشامیکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *